Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  4Counter-Strike  Parteneri  

 

 Hack NeW *Bob*

In jos 
AutorMesaj
CristiaNo.
Administrator
Administrator
avatar


Mesaje : 269
Puncte : 768
Data de inscriere : 13/09/2013
Varsta : 33
Localizare : Buzau

Hack NeW *Bob* Empty
MesajSubiect: Hack NeW *Bob*   Hack NeW *Bob* Icon_minitimeSam Dec 21, 2013 8:28 am

Salut...Am sa va prezint 2 hackuri...Unul de furat dropul iar cu altul dai de 7 ori lovitura pe o sabie..
Incepem cu 7xDamage

Dezarhivam hackul.. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dupa ce l-am dezarhivat intram in el..
Acum intri in metin2RO si ramai intrat
Revenim in folderul dezarhivat unde intram in "Injector"
Acum o sa va apara o fereastra unde scrie " Activate " si alte optiuni de 3xDamage...5xDamage..si altele va las sa descoperiti. Very Happy

Link Download [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Acum va prezint si celalalt Hack asa numitul "DropHack"..
Intructiunile ca si la celalalt hack prezentat :
Dezarhivam.......Dupa intram in metin2Ro.......Dupa intram in injector......Acum o sa ne aparaiar o fereastra a hackului...Avem acolo o optiune pentru a fura obiectul de la o distanta mai mare... Aveti o optiune pentru a fura dropul tot odata cu un singur click pe optiunea de acolo "PickUp"....alte optiuni le aveti acolo...va las sa le descoperiti!!!!
Sus In jos
https://4metinro.catsboard.com
 
Hack NeW *Bob*
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RESURSE PENTRU SERVERE DE METIN2 :: Hack-uri Metin2-
Mergi direct la: