Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  4Counter-Strike  Parteneri  

 

  AutoLogin Pentru Metin2 RO

In jos 
AutorMesaj
CristiaNo.
Administrator
Administrator
avatar


Mesaje : 269
Puncte : 768
Data de inscriere : 13/09/2013
Varsta : 33
Localizare : Buzau

 AutoLogin Pentru Metin2 RO Empty
MesajSubiect: AutoLogin Pentru Metin2 RO    AutoLogin Pentru Metin2 RO Icon_minitimeDum Sept 15, 2013 11:23 am

Sall , acum un an eram pe alt site tot de hackuri pentru metin2 ro si acolo un administrator a creat un autologin pe care l-am descarcat si eu.Site s-a inchis dar eu inca am autologin si l-am postat .
Descarcare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
VirusTotal:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Video: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Instalare:Il copiati il folderul cu metin.Dati dublu click pe el.La nume cont va bagati contul iar la parola va bagati parola ( aveti grija ca va fi vizibila) daca nu doriti sa bagati parola nu o bagati.La server va bagati serverul pe care jucati iar la CH: Va bagati ch pe care il doriti.La slot alegeti slotul unde este contul.Selectati logare automata +selectare caracter automata doar daca doriti sa va conecteze automat ,adica fara sa mai dati enter .Dupa ce ati respectat tot dati click pe butonul Activeaza logarea automata.Se va creea un fisier in folderul cu metin numit logininfo.py ,si apoi intrati normal sau cu starter.
Daca nu mai doriti sa intrati cu autologin tot ce este de facut este sa stergeti fisierul logininfo.py

Bafta

Ps 1 :Hackul este creat de :Adryyy
Ps 2: Hackul "sponsorizeaza" fostul site de hackuri dar acuma nu mai functioneaza.Daca nu sunteti de acord cu reclama la acel site ,care nu mai functioneaza, rog sa ma anuntati sa sterg postul si trimis la cos.
Sus In jos
https://4metinro.catsboard.com
 
AutoLogin Pentru Metin2 RO
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» DropHACK pentru Metin2.ro FUNCTIONAL
» FishBoot pentru Metin2.RO (FUNCTIONAL SI TESTAT)
»  DropHack Pentru metin2.ro(FUNCTIONAL TESTAT)
» M2BOB ULTIMATE pentru Metin2.ro(FUNCTIONAL SI TESTAT)
»  [GHID]Folosirea tuturor programelor pentru server de metin2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RESURSE PENTRU SERVERE DE METIN2 :: Hack-uri Metin2-
Mergi direct la: