Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  4Counter-Strike  Parteneri  

 

 Tutorial m2bob trial 5 ore.

In jos 
AutorMesaj
CristiaNo.
Administrator
Administrator
avatar


Mesaje : 269
Puncte : 768
Data de inscriere : 13/09/2013
Varsta : 33
Localizare : Buzau

Tutorial m2bob trial 5 ore. Empty
MesajSubiect: Tutorial m2bob trial 5 ore.   Tutorial m2bob trial 5 ore. Icon_minitimeLun Sept 16, 2013 7:17 pm

Dupa cum stiti,m2bob este un hack pe care-l puteti folosi doar daca cumparati licenta.
Dar pentru a convinge lumea de ce poate,cei care l-au facut s-au gandit ca primele 5 ore din hack sa fie gratuite,pentru a-i convinge pe cei care nu sunt siguri,ca merge si ca merita sa fie cumparat.

Asadar,intrati pe m2bob.net,va inregistrati,si va va pune sa downloadati ceva.Downloadati-l,deschideti-l,iar in momentul ala vi se activeaza cele 5 ore de trial.Dupa mergeti tot pe site,unde va veti loga si in final veti da download la hack-ul in sine.

Il instalati,va logati cu numele si parola de pe site,si va bucurati de cele 5 ore gratuite.

O solutie pentru a folosi hack-ul pe gratis este aceea de a re-instala windowsul la fiecare 5 ore,sau odata pe zi,astfel avand hack-ul 10 ore pe zi,timp in care puteti face multe Smile.

Nu am timp sa pun poze acum,dar cred ca am fost destul de explicit si sper sa fiu pe ajutorul celor care vor sa foloseasca ceva de calitate.
Sus In jos
https://4metinro.catsboard.com
 
Tutorial m2bob trial 5 ore.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» M2BOB FREE TRIAL 5 ORE.
» Tutorial Swich v6
» Tutorial Pentru Incepatori
» M2Bob last verssion free
» M2BOB ULTIMATE pentru Metin2.ro(FUNCTIONAL SI TESTAT)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RESURSE PENTRU SERVERE DE METIN2 :: Tutoriale & Ghiduri-
Mergi direct la: